Čtenářský klub - Kniha měsíce se slevou
Kniha: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2011 (Zuzana Hajíčková)

214 Kč

Při nákupu nad 999 Kč
poštovné zdarma

Přečtete na zařízeních:

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2011 (Zuzana Hajíčková)
Kniha: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2011 (Zuzana Hajíčková)

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2011

Šestý sborník AUČCJ přináší všem zájemcům o problematiku češtiny jako cizího jazyka rozmanité příspěvky pronesené během roku 2011 na společných setkáních. Přednášející z řad... Číst víc

Nakladatel
Akropolis, 2012
Počet stran
236

Šestý sborník AUČCJ přináší všem zájemcům o problematiku češtiny jako cizího jazyka rozmanité příspěvky pronesené během roku 2011 na společných setkáních. Přednášející z řad odborníků, lingvistů a učitelů daného oboru... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština

214 Kč

U dodavatele 2 ks
Posíláme do 4 – 9 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 9 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!
Sledovať dostupnosť

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Magazín Knihy roku ke každému nákupu
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Pohled do duše francouzského krála thrilleru - Bernard Minier

Více o knize

Šestý sborník AUČCJ přináší všem zájemcům o problematiku češtiny jako cizího jazyka rozmanité příspěvky pronesené během roku 2011 na společných setkáních. Přednášející z řad odborníků, lingvistů a učitelů daného oboru se zabývali tématy jako konkurence spisovné a nespisovné češtiny, vzdělávání učitelů češtiny pro cizince, pragmatická lingvistika ve výuce češtiny jako cizího jazyka, práce s chybou, genderová lingvistika či mládež-cizinci. Jejich články jsou zaměřené jak teoreticky, tak prakticky. Předkládají mj. některé výzkumy mezi zahraničními studenty češtiny, možnosti využití chystaného žákovského korpusu CzeSL, dále ojedinělý projekt, jenž vyústil v představení Certifikované zkoušky z češtiny pro mládež v zahraničí, jsou zde představeny možnosti dalšího vzdělání učitelů češtiny pro cizince a také publikace zaměřené na vzdělávání mládeže. Tyto a další příspěvky jsou pak doplněny ukázkami praktické výuky, jež mohli účastníci setkání AUČCJ zhlédnout v rámci pracovních dílen (workshopů). V roce 2011 však také došlo k významnému posunu samotné Asociace. Té se podařilo uspět ve výběrovém řízení pořádaném MŠMT a MVČR, a zajišťovat tak výuku azylantů a osob s doplňkovou ochranou pro tento rok. Význam AUČCJ se ale projevuje i nárůstem počtu jejích členů, organizace se stává ve vědomí české i zahraniční společnosti šířeji známou. Mnohé o tom vypovídají webové stránky Asociace, a proto je sborník uveden jejich prezentací. Věříme, že čtenáři zde najdou zajímavé, poutavé a poučné informace, které budou moci uplatnit i ve své praxi.
Naše katalogové číslo
714009
Počet stran
236
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
140×200 mm
ISBN
9788087481639
Rok vydání
2012
Jazyk
čeština
Nakladatel
Akropolis
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Kupte společně
Kniha: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2011 (Zuzana Hajíčková)
Kniha: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2012 (Richard Vacula a Zuzana Hajíčková)
401 Kč

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Akropolis

Kupte společně
Kniha: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2011 (Zuzana Hajíčková)
Kniha: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2012 (Richard Vacula a Zuzana Hajíčková)
401 Kč
Otče náš, jenž jsi na nebesích, co tam pořád v tom nebi děláš, slez už konečně a buď tady se mnou dole.
Kniha: Neděle odpoledne (Viktorie Hanišová)
Neděle odpoledne
  • Viktorie Hanišová
Kontaktujte nás