Čtenářský klub - Kniha měsíce se slevou
Kniha: Imerzivní divadlo a média / Immersive Theatre and Media (Ivo Kristián Kubák a Jan Dvořák)

189 Kč

Při nákupu nad 999 Kč
poštovné zdarma

Přečtete na zařízeních:

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Imerzivní divadlo a média / Immersive Theatre and Media (Ivo Kristián Kubák a Jan Dvořák)
Kniha: Imerzivní divadlo a média / Immersive Theatre and Media (Ivo Kristián Kubák a Jan Dvořák)

Imerzivní divadlo a média / Immersive Theatre and Media

Nakladatelství divadelní literatury Pražská scéna již v minulosti u nás knižně poprvé představilo několik zásadních divadelních a uměleckých fenoménů: nový cirkus, site... Číst víc

Nakladatel
Pražská scéna, 2015
Počet stran
184

Nakladatelství divadelní literatury Pražská scéna již v minulosti u nás knižně poprvé představilo několik zásadních divadelních a uměleckých fenoménů: nový cirkus, site specific, ekologické a šetrné divadlo... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština, angličtina

189 Kč

Skladem 2 ks
Posíláme ihned
Tuto knihu máme sice aktuálně na skladě, zbývají ale už jen poslední kusy. Pokud ji chcete rychle, pospěšte si! Dodání dalších může trvat déle, obvykle do 31 dní.
Sledovať dostupnosť

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Magazín Knihy roku ke každému nákupu
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Great Big Beautiful Life - Emily Henry
Kniha: Imerzivní divadlo a média / Immersive Theatre and Media (Ivo Kristián Kubák a Jan Dvořák)
189 Kč

Více o knize

Nakladatelství divadelní literatury Pražská scéna již v minulosti u nás knižně poprvé představilo několik zásadních divadelních a uměleckých fenoménů: nový cirkus, site specific, ekologické a šetrné divadlo (pod názvem Udržitelné divadlo) a nyní také Imerzivní divadlo. Režisér Ivo Kristián Kubák, reprezentant tohoto nového typu divadelnosti, za takové považuje divadlo, které nerozlišuje mezi jevištěm a hledištěm, do něhož je divák vnořen, je jím plně obklopen a je jeho součástí. Autor takové všeobklopující divadlo provozuje ve Vile Štvanice se svým souborem Tygr v tísni. Jejich projekt GOLEM Cube se stal i součástí české expozice Pražského quadriennale 2015.
Naše katalogové číslo
724209
Počet stran
184
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
150×220 mm
Hmotnost
259 g
ISBN
9788086102948
Rok vydání
2015
Edice
Panorama českého alternativního divadla
Jazyk
čeština, angličtina
Překlad
Nakladatel
Pražská scéna
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Kupte společně
Kniha: Imerzivní divadlo a média / Immersive Theatre and Media (Ivo Kristián Kubák a Jan Dvořák)
Kniha: Testy studijních předpokladů - Příprava na přijímací zkoušky TSP Masarykovy univerzity (Matéj Vitouch, Petra Šanderová a Žaneta Kovářová)
523 Kč

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Vybudovali si neúplné a asymetrické přátelství, tvořené dlouhými pauzami a spoustou mlčení, jakýsi prázdný čistý prostor, kam se oba mohli vracet a nadechnout se, když je školní zdi sevřely natolik, že už dál nemohli ignorovat pocit, že se dusí.
Kniha: Osamělost prvočísel (Paolo Giordano)
Osamělost prvočísel
  • Paolo Giordano
Kontaktujte nás