Wolfgang Nairz: Dobře to dopadne. hory a jiná dobrodružství, která mě v životě potkala

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 286 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Wolfgang Nairz: Dobře to dopadne. hory a jiná dobrodružství, která mě v životě potkala koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
286 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
W. Nairz byl prvním Rakušanem, který stál na vrcholu Everestu. Byl i vedoucím expedice, při které P. Habeler a R. Messner jako první lidé na světě vystoupili na vrchol nejvyšší hory světa bez použití kyslíkových přístrojů.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Wolfgang Nairz: Dobře to dopadne. hory a jiná dobrodružství, která mě v životě potkala je 286 Kč

Výběr knih vydavatele Alpy Praha

Zobrazit všechny knihy vydavatele Alpy Praha
Naše tipy


Oslněni
Princezna Jasmína jako dědička diamantového impéria, Jafar jako nemilosrdný obchodník zocelený ranami z dětství a Aladin jako sluha toužící po uznání – vítejte ve světě, ve kterém se hranice mezi dobrem a zlem stírá, kde naši hrdinové nejsou takoví, jací se zdají, a kde se naši oblíbení zloduši dočkají šťastného konce. Nechte se oslnit temným románem inspirovaným příběhem o Aladinovi. Yasmin Karam, dcera jednoho z nejbohatších mužů na světě, dosud zakusila pouze život plný privilegií. Když tedy její milovaný otec smrtelně onemocní, je Yasmin odhodlaná splnit mu všechna přání. A to znamená uzavřít předem domluvený, výhodný sňatek. Yasminino srdce však už někomu patří. Sluhovi. Nicce. Muži, kterého by její otec nikdy neschválil. Yasmin tak v zoufalosti uzavře dohodu s otcovým pobočníkem Julianem, ale to ještě netuší, že Julian má postranní úmysly. Julian Faraci si v dětství vytrpěl své. Proto si za cíl vytyčil stát se nejmocnějším mužem na světě a nebojí se přitom jít přes mrtvoly. Když však jeho vzor onemocní, náhle hrozí, že o všechno, co vybudoval, přijde. Julian je přesvědčený, že diamantové impérium právem náleží jemu, a je rozhodnutý ho získat – i když se bude muset oženit se ženou, kterou nemůže vystát.