Walking in the Cairngorms

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 397 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Walking in the Cairngorms koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
397 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
This guidebook contains over 100 routes for walking in the Cairngorms and Lochnagar, including 18 Munro summits, smaller hills, and trekking options. Walks range in length from 1 to 26 miles and are graded for difficulty.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Ronald Turnbull

Zobrazit všechny knihy autora Ronald Turnbull
Výběr knih vydavatele Cicerone Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Cicerone Press
Naše tipy


Pratuří pohádky - Výprava za poznáním do české krajiny
Vydejte se na dobrodružnou výpravu českou krajinou plnou praturů, divokých koní a příběhů, které vás naučí milovat vědu! Pratuří pohádky vás zavedou do jedinečné rezervace v Milovicích, kde majestátní pratuři a divocí koně ochraňují zázraky přírody. Dvanáct příběhů, plných humoru, přátelství i nečekaných objevů, okouzlí všechny malé čtenáře i jejich rodiče. Každý příběh je doplněn naučnými boxy, které přibližují dětem (a nejen jim) fascinující svět ekologie, botaniky, zoologie, astronomie i terénní výzkum. Kniha spojuje pohádkovou fantazii s vědeckým poznáním. „Příběhy malých praturů jsou čtením nejenom poutavým a zábavným, ale i naučným. Krásné ilustrace navíc řadí knihu mezi publikace, které budou zcela jistě patřit k nejmilejším setkáním malých čtenářů s dětskou literaturou.“ zakladatel rezervace a ředitel obecně prospěšné společnosti Česká krajina Mgr. Dalibor Dostál