Grave in the Ice

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 250 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Grave in the Ice koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
250 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
The standalone sequel to the international bestseller, The Clues in the Fjord, featuring Hildur Rnarsdttir, the only police detective in the isolated Westfjords of Iceland.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Satu Ramo

Zobrazit všechny knihy autora Satu Ramo
Výběr knih vydavatele Bonnier Books Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Bonnier Books Ltd
Naše tipy


Nikdo nic neviděl
Sive stojí na nacpaném nástupišti metra v Londýně. Když metro přijede, její dvě holčičky, jedna šestiletá a druhá dvouletá, naskočí do vagonu před ní. Protože se Sive zrovna dívá na telefon, aby zjistila, kdo jí volá, nestačí nastoupit za nimi a dveře se zavřou. Souprava odjíždí a Sive zůstane stát na nástupišti. Než se dostane na další zastávku, přesvědčuje sebe samu, že všechno bude v pořádku. Brzy však začne panikařit, protože na ni na nástupišti nečekají dvě děti, nýbrž jen jedno. Ztratila se její druhá dcera? Unesl ji nějaký neznámý kolemjdoucí? Nebo je viník blíž, než si myslí? Nikdo neříká pravdu, všichni lžou a čím déle hledání trvá, tím těžší bude dceru najít… Kniha je inspirována zážitkem z autorčina vlastního života. Když jí bylo dvanáct let, s jednou s jejích tří sester zůstala zavřená v odjíždějícím metru, zatímco rodiče a další dvě sestry zůstali na nástupišti.