Ten Girls Who Changed the World

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 165 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Ten Girls Who Changed the World koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
165 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Looks at what is so special about Mary Slessor, Corrie Ten Boom, Granny Brand, Joni Eareckson, Gladys Aylward, Jackie Pullinger, Amy Carmichael, Elisabeth Fry, Catherine Booth and Isobel Kuhn and how did they changed the world.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Irene Howat

Zobrazit všechny knihy autora Irene Howat
Výběr knih vydavatele Christian Focus Publications Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Christian Focus Publications Ltd
Naše tipy


Mezi mlýnskými kameny
Světem zmítaným ruskou agresí proti Ukrajině a světovému pořádku otřásla 7. října 2023 neslýchaně brutální agrese palestinských islamistů proti Izraeli. Vypukla nová válka, jejíž děsivá váha dopadla převážně na Gazu a jejích dva a čtvrt milionu obyvatel. Vůbec nejničivější z arabsko-izraelských konfliktů zdevastoval nevelké území jižní Levanty. Po stopách jeho historie se vydává známý blízkovýchodní reportér a autor reportážních bestsellerů Jakub Szántó. V přímořské oblasti rozlohou menší než Praha odhaluje kořeny pestré kulturní směsi, která tu mezi mlýnskými kameny prastarých civilizací, novějších říší i nejnovějších dějin za poslední milénia vznikla. Díky bohatým osobním zkušenostem v časech míru i válek, a především prostřednictvím desítek osobních vazeb představuje portrét společnosti, která proslula unikátní barvitostí, odolností a soudržností. V časech vypjaté společenské diskuze nabízí kniha nezaujatý a poučený reportážní pohled.