Rethinking Political Judgement

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 690 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Rethinking Political Judgement koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
690 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
How can we reinvigorate the human capacity for political judgement in our uncertain post-foundational world? This book takes up the challenge by calling on 20th-century existentialism, in particular the works of Jean-Paul Sartre, Simone de Beauvoir, Albert Camus and Hannah Arendt.

Zobrazit celý popis
Výběr knih vydavatele Edinburgh University Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Edinburgh University Press
Naše tipy


Čas vos

Pomsta, nebo odpuštění? Román o moci minulosti a síle květin.

Bára a Ptáčník. Dva lidé, jejichž cesty se protnuly dávno předtím, než se ti dva potkali. Bára je přesvědčená, že její život by byl mnohem šťastnější, kdyby do něj před lety kdosi nezasáhl a nezměnil jeho směr. Minulost už sice nevrátí, ale může se pokusit přepsat ji v paměti lidí. A taky přemýšlí o pomstě. Zatím však vyčkává, zabydluje se v novém domově a sází květiny.

Ptáčník se na rozdíl od ní s minulostí naučil žít. Necítí se ukřivděný, nevadí mu, že ho lidé považují za podivína, ani ho netíží osamělost. K životu mu stačí svoboda, les a pozorování ptáků. Nebo snad ne?

Nový román Aleny Mornštajnové má vše, co její knihy činí tolik oblíbenými: hluboký příběh a uvěřitelné hrdiny, kteří si navzdory osudu krok za krokem vyšlapávají pěšinku ke šťastnějšímu životu.