Reptiles and Amphibians - Amazing Life Cycles

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 200 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Reptiles and Amphibians - Amazing Life Cycles koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
200 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
A fascinating selection on show, from the Komodo dragon to a red eyed tree frog, here is a great all round intro into the life cycle and and lives of reptiles and amphibians. Fun-bite size text accompanies beautiful photographs, it's nature at its best!

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Reptiles and Amphibians - Amazing Life Cycles je 200 Kč

Výběr knih autora John Allan

Zobrazit všechny knihy autora John Allan
Výběr knih vydavatele Hungry Tomato Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Hungry Tomato Ltd
Naše tipy


Buchty po ránu
Už nemusíte chodit do cukrárny! Josef s Terezou vás nenechají v troubě a poradí vám, jak si ty největší dobroty upéct snadno doma, tak abyste jimi mohli pohostit i nečekanou nedělní návštěvu. Co dělat, když těsto nekyne? Jak vymazat formu na bábovku? Proč se lité těsto nešlehá? A jak má vypadat upečená makronka? Díky Josefovým radám, na co si dát pozor, a podrobným postupům teď zvládnete koláče, vdolky, ale i kremrole nebo kubánský dort stejně, jako je peče mistr cukrář. Už žádné nevykynuté těsto, zdrclá buchta a přešlehaná šlehačka. Celkem 60 exkluzivních receptů vychází z 1. řady stejnojmenného nedělního pořadu České televize, který se těšil rekordní oblibě diváků. Kniha přináší to nejlepší z kynuté české klasiky, ale také dorty starého Rakouska-Uherska, jednoduché recepty, které tolik nezatíží rodinný rozpočet, a nechybí ani slané nebo bezlepkové pečení.