Parthenon Sculptures in the British Museum

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 688 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Parthenon Sculptures in the British Museum koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
688 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
The Parthenon sculptures in the British Museum are unrivalled examples of classical Greek art that have inspired millions since their creation in the fifth century BC. This book serves as a superb visual introduction to these magnificent sculptures.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Ian Jenkins

Zobrazit všechny knihy autora Ian Jenkins
Výběr knih vydavatele British Museum Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele British Museum Press
Naše tipy


Pratuří pohádky - Výprava za poznáním do české krajiny
Vydejte se na dobrodružnou výpravu českou krajinou plnou praturů, divokých koní a příběhů, které vás naučí milovat vědu! Pratuří pohádky vás zavedou do jedinečné rezervace v Milovicích, kde majestátní pratuři a divocí koně ochraňují zázraky přírody. Dvanáct příběhů, plných humoru, přátelství i nečekaných objevů, okouzlí všechny malé čtenáře i jejich rodiče. Každý příběh je doplněn naučnými boxy, které přibližují dětem (a nejen jim) fascinující svět ekologie, botaniky, zoologie, astronomie i terénní výzkum. Kniha spojuje pohádkovou fantazii s vědeckým poznáním. „Příběhy malých praturů jsou čtením nejenom poutavým a zábavným, ale i naučným. Krásné ilustrace navíc řadí knihu mezi publikace, které budou zcela jistě patřit k nejmilejším setkáním malých čtenářů s dětskou literaturou.“ zakladatel rezervace a ředitel obecně prospěšné společnosti Česká krajina Mgr. Dalibor Dostál