Oxford Preparation and Practice for Cambridge English: B1 Preliminary Exam Trainer without Key

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 547 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Oxford Preparation and Practice for Cambridge English: B1 Preliminary Exam Trainer without Key koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
547 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

An exam preparation title for teachers looking to prepare students for the Cambridge English B1 Preliminary exam in conjunction with a main course book. Through its combination of systematic training activities and practice tests, students will be well prepared and can sit the exam with…

Zobrazit celý popis

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Oxford Preparation and Practice for Cambridge English: B1 Preliminary Exam Trainer without Key je 547 Kč

Výběr knih autora autorů kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora autorů kolektiv
Výběr knih vydavatele Oxford University Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Oxford University Press
Naše tipy


Čas vos

Pomsta, nebo odpuštění? Román o moci minulosti a síle květin.

Bára a Ptáčník. Dva lidé, jejichž cesty se protnuly dávno předtím, než se ti dva potkali. Bára je přesvědčená, že její život by byl mnohem šťastnější, kdyby do něj před lety kdosi nezasáhl a nezměnil jeho směr. Minulost už sice nevrátí, ale může se pokusit přepsat ji v paměti lidí. A taky přemýšlí o pomstě. Zatím však vyčkává, zabydluje se v novém domově a sází květiny.

Ptáčník se na rozdíl od ní s minulostí naučil žít. Necítí se ukřivděný, nevadí mu, že ho lidé považují za podivína, ani ho netíží osamělost. K životu mu stačí svoboda, les a pozorování ptáků. Nebo snad ne?

Nový román Aleny Mornštajnové má vše, co její knihy činí tolik oblíbenými: hluboký příběh a uvěřitelné hrdiny, kteří si navzdory osudu krok za krokem vyšlapávají pěšinku ke šťastnějšímu životu.