Discourses 61–80. Fragments. Letters

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 733 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Discourses 61–80. Fragments. Letters koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
733 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Dio Chrysostom (AD ca. 40–ca. 120) was a rhetorician hostile to philosophers, whose Discourses reflect political or moral concerns. What survives of his works make him prominent in the revival of Greek literature in the late first and early second century AD.

Zobrazit celý popis
Výběr knih vydavatele Harvard University Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Harvard University Press
Naše tipy


Na plnou hubu - Parádní desetiletí ve formuli 1
„Postarali jsme se o větší drama než všechny italské opery dohromady a nasrali strašně moc lidí. Ale jenom ty správné.“ Oblíbený outsider formule 1 Guenther Steiner v nové knize odhaluje skutečný příběh stáje Haas. Popisuje první desetiletí jejího působení mezi elitou motoristického sportu a přibližuje okolnosti svého odchodu z týmu na konci roku 2023. Zavádí čtenáře do uliček před boxy, za zavřené dveře zasedaček a na ty nejslavnější závodní okruhy na světě. Bývalý šéf stáje Haas je zde ve svém živlu – zcela bez obalu a s nadhledem vypráví svým nenapodobitelným stylem a vzpomíná nejen na všechny týmové úspěchy, ale i nezdary, kterým čelil při udržování týmu F1 v pohybu.