Česká mariánská muzika

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 266 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Česká mariánská muzika koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
266 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Česká mariánská muzika je zpěvník obsahující písně, jež vytvořil, popřípadě sesbíral český raně barokní skladatel Adam Václav Michna z Otradovic.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Česká mariánská muzika je 266 Kč

Výběr knih vydavatele Bärenreiter Praha

Zobrazit všechny knihy vydavatele Bärenreiter Praha
Naše tipy


Nikdo nic neviděl
Sive stojí na nacpaném nástupišti metra v Londýně. Když metro přijede, její dvě holčičky, jedna šestiletá a druhá dvouletá, naskočí do vagonu před ní. Protože se Sive zrovna dívá na telefon, aby zjistila, kdo jí volá, nestačí nastoupit za nimi a dveře se zavřou. Souprava odjíždí a Sive zůstane stát na nástupišti. Než se dostane na další zastávku, přesvědčuje sebe samu, že všechno bude v pořádku. Brzy však začne panikařit, protože na ni na nástupišti nečekají dvě děti, nýbrž jen jedno. Ztratila se její druhá dcera? Unesl ji nějaký neznámý kolemjdoucí? Nebo je viník blíž, než si myslí? Nikdo neříká pravdu, všichni lžou a čím déle hledání trvá, tím těžší bude dceru najít… Kniha je inspirována zážitkem z autorčina vlastního života. Když jí bylo dvanáct let, s jednou s jejích tří sester zůstala zavřená v odjíždějícím metru, zatímco rodiče a další dvě sestry zůstali na nástupišti.