Bear Grylls Adventure 2: The Desert Challenge

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 175 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Bear Grylls Adventure 2: The Desert Challenge koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
175 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
The exciting second book in the new young readers series from survival expert and Chief Scout BEAR GRYLLS. Sophie loves activity camp .

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Bear Grylls Adventure 2: The Desert Challenge je 175 Kč

Výběr knih autora Bear Grylls

Zobrazit všechny knihy autora Bear Grylls
Výběr knih vydavatele Bonnier Zaffre

Zobrazit všechny knihy vydavatele Bonnier Zaffre
Naše tipy


Muž z Brna
Kdo by tuhle vraždu mohl vyšetřit líp než on? Popravdě? Kdokoliv! Jejich revírem je štatl, jejich tempo je rozvážné, jejich protivníky jsou všichni, kdo narušují provoz policejní služebny v Brně-Komárově. Vše změní nedobrovolná posila z Prahy. Josef Ječmínek doplní tým majora Vítámváse zahrnující bývalého fotbalistu strážmistra Píče, Loba s lehkou mozkovou dysfunkcí, Brendu Kakáčovou s nečitelným výrazem a Páju z Cejlu čili Palerma Rolexe Lakatoše. Může Pražák v Brně konečně nastolit spravedlnost? Tohle město vyžaduje hodně odvahy. A taky trpělivosti.