Bad Kitty: Party Animal (Graphic Novel)

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 300 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Bad Kitty: Party Animal (Graphic Novel) koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
300 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
It's Puppy's birthday and Kitty can't seem to do anything right in this brand new graphic novel adventure that celebrates Kitty's 20th anniversary, by New York Times-bestselling creator Nick Bruel, for fans of DOG MAN and INVESTIGATORS.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Nick Bruel

Zobrazit všechny knihy autora Nick Bruel
Výběr knih vydavatele Roaring Brook Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Roaring Brook Press
Naše tipy


Muž z Brna
Kdo by tuhle vraždu mohl vyšetřit líp než on? Popravdě? Kdokoliv! Jejich revírem je štatl, jejich tempo je rozvážné, jejich protivníky jsou všichni, kdo narušují provoz policejní služebny v Brně-Komárově. Vše změní nedobrovolná posila z Prahy. Josef Ječmínek doplní tým majora Vítámváse zahrnující bývalého fotbalistu strážmistra Píče, Loba s lehkou mozkovou dysfunkcí, Brendu Kakáčovou s nečitelným výrazem a Páju z Cejlu čili Palerma Rolexe Lakatoše. Může Pražák v Brně konečně nastolit spravedlnost? Tohle město vyžaduje hodně odvahy. A taky trpělivosti.